2015-12-14 16:51

 Persoonlijk

 Luchtgeweer staand Heren H Klasse

1Klomp, J.A.A.SV op de Korrel - Bemmel104,2104,4102,5102,9104,8102,1620,9 
2Groot Bramel, B.SV Willem Tell - Hengelo101,5103,7103,799,3103,6102,7614,5 
3Rensen, R.SV op de Korrel - Bemmel102,9101,6102,6102,3100,2100,4610,0 
4Brandenbarg, D.SSV de Berkelschutters - Borculo101,5100,998,8101,6101,4102,6606,8 
5Nijenhuis, N.SV Strijdlust - Huissen99,0101,1100,098,7103,3101,9604,0 
6Grooters, R.SSV de Berkelschutters - Borculo101,2100,599,5100,9101,597,8601,4 
7Kokken, R.SV Strijdlust - Huissen98,6101,0102,198,798,597,4596,3 
8Peppelman, N.SV Ulto - Megchelen103,0101,194,497,994,095,5585,9 
9Jaegermann, W.SSV Schaarsbergen95,493,896,799,897,399,7582,7 
10Rietberg, A.SV 'T Gouden Oog - Harreveld94,596,796,796,598,096,4578,8 
11Rood, M.SSV de Berkelschutters - Borculo96,198,297,092,198,395,9577,6 
12Zwam, van, G.SV Strijdlust - Huissen91,797,795,997,894,995,3573,3 
13Dolle t., J.SV Misterweg - Winterswijk94,893,794,898,699,590,3571,7 
14Smit, S.r.SV Vriezenveen - Vriezenveen101,6101,3103,9102,9103,0103,8616,5B.M
15Eersel van, C.W.SSV Schaarsbergen105,1102,7101,4102,7101,1103,4616,4B.M
16Hermsen, B.SV de Hoven - Zutphen102,2100,2101,5103,2100,1100,2607,4B.M

 

 Luchtgeweer staand Heren A Klasse

1Cornelissen, M.SV op de Korrel - Bemmel102,498,998,3101,6102,7102,6606,5 
2Kuster, I.A.SV Ulto - Megchelen96,497,496,496,399,194,3579,9 
3Wolters, P.A.M.SV 'T Gouden Oog - Harreveld98,397,692,496,895,598,9579,5 
4Raats, E.SV Vrijheid - Oosterbeek96,197,095,792,297,595,2573,7 
5Lindeboom, A.SSV Schaarsbergen99,695,5101,199,999,497,9593,4B.M
6Bulkens, P.St. Hubertus - Wychen91,599,398,993,398,499,1580,5B.M

 

 Luchtgeweer staand Heren B klasse

1Hartelman, D.SSV de Berkelschutters - Borculo86,188,990,693,191,083,5533,2 

 

 Luchtgeweer staand Heren C Klasse

1Ouwehand, C.K.SSV Schaarsbergen87,982,074,680,583,284,2492,4B.M

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Heren

1Lieber, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek86,193,494,290,289,489,5542,8 
2Maaten ter, G.J.SV Scherpenzeel94,190,688,985,793,591,3544,1B.M

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Heren

1Wigman, TerenceSV op de Korrel - Bemmel93,591,296,992,8  374,4 
2Donselaar, H.GSV Scherpenzeel83,266,880,176,0  306,1B.M

 

 Luchtgeweer staand Junioren C gemengd

1Belt van de, SHoogeveense schietvereniging - Hoogeveen96,796,795,496,4  385,2B.M

 

 Luchtgeweer staand Dames H Klasse

1Lutke willink, D.SSV de Berkelschutters - Borculo103,299,1103,7102,9  408,9 
2Dekker, S.SSV de Berkelschutters - Borculo97,798,0100,5100,4  396,6 
3Burgh v.d., S.SSV de Berkelschutters - Borculo98,0100,398,796,4  393,4 
4Huisman, H.J.M.SV op de Korrel - Bemmel93,995,896,999,8  386,4 
5Klomp - Polman, M.E.SV op de Korrel - Bemmel93,394,089,791,2  368,2 
6Dolle t. Groters, W.SV Misterweg - Winterswijk89,789,286,291,8  356,9 

 

 Luchtgeweer staand Dames A Klasse

1Kooij, M.SV op de Korrel - Bemmel95,197,593,397,7  383,6 
2Stinissen, C.C.SV op de Korrel - Bemmel94,997,485,991,1  369,3 

 

 Luchtgeweer staand Junioren A Dames

1Mulder, M.SSV Schaarsbergen101,6104,5102,5102,8  411,4B.M

 

 Luchtgeweer staand Junioren B Dames

1Lefering, L.SSV de Berkelschutters - Borculo102,5100,7101,2101,2  405,6 

 

 Luchtgeweer staand Veteranen H Klasse

1Bleumink, B.SSV de Berkelschutters - Borculo95,799,596,897,2  389,2 
2Huls, T.J.M.SV Sint Hubertus - Breedenbroek96,993,2100,398,5  388,9 
3Vinkenvleugel, W.SV Sint Hubertus - Breedenbroek97,195,598,794,5  385,8 
4Vinkenvleugel, J.M.SV Sint Hubertus - Breedenbroek97,995,799,989,9  383,4 
5Keuper, A.G.D.SV Ulto - Megchelen91,598,095,496,9  381,8 
6Dekkers, J.B.SV Ulto - Megchelen94,994,988,695,5  373,9 
7Mijnen, T.SV Sint Hubertus - Breedenbroek93,494,892,489,5  370,1 
8Haren, van, J.SV Strijdlust - Huissen89,491,692,694,1  367,7 
9Jansen, G.J.SV Ulto - Megchelen89,795,883,388,9  357,7 
10Winters, W.SSV de Berkelschutters - Borculo91,586,893,584,0  355,8 
11Grooters, G.SSV de Berkelschutters - Borculo81,683,877,583,9  326,8 
12Oegema, J.SV Lemster - Lemmer94,497,796,095,9  384,0B.M
13Winden van, N.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen82,286,386,888,1  343,4B.M

 

 Luchtgeweer staand Veteranen A Klasse

1Jager, B.SSV op de Korrel - Kampen72,978,379,779,7  310,6 

 

 Luchtgeweer staand SH2 Heren + Junioren A

1Basten, A.SV op de Korrel - Bemmel100,2100,3102,6103,2102,3102,1610,7 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen H Klasse

1Stinissen, G.SV Strijdlust - Huissen104,6104,0104,2105,1  417,9 
2Polman, J.J.H.SV op de Korrel - Bemmel104,2104,7103,9103,8  416,6 
3Martens Vorselen v., H.SV Strijdlust - Huissen101,8104,3104,7103,7  414,5 
4Haren, van, H.SV Strijdlust - Huissen103,2102,4102,2104,5  412,3 
5Huibers, B.SV op de Korrel - Bemmel103,5101,8102,1103,6  411,0 
6Stens, A.SV op de Korrel - Bemmel102,2101,0103,8103,6  410,6 
7Leijser, AlbertSV Strijdlust - Huissen101,2104,6101,4101,5  408,7 
8Volmeijer, J.SV op de Korrel - Bemmel102,1101,6100,5103,5  407,7 
9Martens, T.SV Strijdlust - Huissen101,2100,4101,3101,3  404,2 
10Polman, J.SV op de Korrel - Bemmel94,995,7101,4100,8  392,8 
11Brussel van, J.W.SV De Kampioen - Utrecht102,6103,5105,0104,7  415,8B.M

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen A Klasse

1Jansen, R.SV Strijdlust - Huissen100,7100,9102,1102,0  405,7 

 

 Luchtgeweer opgelegd Veteranen C Klasse

1Wanrooy, JDe rustige schutters - Berlicum103,6102,1104,7103,3  413,7B.M

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-C

1Dolle t., S.SSV de Berkelschutters - Borculo98,798,497,494,3  388,8 

 

 Luchtgeweer opgelegd Junioren-D

1Jongboom, A.L.SV Strijdlust - Huissen104,6102,7101,2101,3  409,8 
2Eck van, SamSV op de Korrel - Bemmel88,295,489,680,9  354,1 

 

 Luchtgeweer opgelegd Pilot opg

1Huibers, J.W.H.SV op de Korrel - Bemmel105,4104,3104,3104,4  418,4B.M

 

 Luchtpistool opgelegd Veteranen H Klasse

1Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel99979796  389 
2Lamers, T.SV op de Korrel - Bemmel96989996  389 
3Janssen, K.SV op de Korrel - Bemmel981009496  388 
4Mandemakers, J.A.SV op de Korrel - Bemmel95969896  385 

 

 Luchtpistool Heren H Klasse

1Boerman, H.SV Willem Tell - Hengelo949393949493561 
2Streng, F.SV op de Korrel - Bemmel959590949393560 
3Grutters, BMCSV op de Korrel - Bemmel969097858490542 
4Torn Broers, B.SV de korrel Druten918894889090541 
5Vries d., G.C.J.SV op de Korrel - Bemmel888990958787536 
6Ruumpol, SSV Wilhelmina, - Ruurlo908893908588534 
7Rensing, G.J.SV 'T Gouden Oog - Harreveld879093839088531 
8Willemsen, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo898992888387528 
9Graat, H.R.SV Gennep - Gennep968892939094553B.M
10Smit, MSV Vriezenveen - Vriezenveen899292909390546B.M
11Huttinga, WHoogeveense schietvereniging - Hoogeveen929390849196546B.M
12Dokkum van, T.GSV Scherpenzeel939189929089544B.M
13Bonato, SSV O.K.K. - Wateringen889190899291541B.M
14Brugge van der, M.De Vrijheid - Rotterdam919088898683527B.M
15Heufkens, O.M.J.SV Gennep - Gennep908882838984516B.M
16Oosthof, J.G.SV Ons Genoegen - Deventer927380838682496B.M
17Tuil, V.SV Prins Hendrik - Veenendaal848683867775491B.M

 

 Luchtpistool Heren A klasse

1Ingen v., B.SV de korrel Druten848384918786515 
2Kasteel, M.SV Wilhelmina, - Ruurlo918289868085513 
3Belt van de, J.Hoogeveense schietvereniging - Hoogeveen847278808377474B.M

 

 Luchtpistool Heren B Klasse

1Volmeijer, MSV op de Korrel - Bemmel779075787474468 

 

 Luchtpistool Veteranen H Klasse

1Graaf de, C.G.E.SV op de Korrel - Bemmel99969794  386 
2Lamers, T.SV op de Korrel - Bemmel94929396  375 
3Klein Gebbink, J.C.SV de korrel Druten92898693  360 
4Janssen, K.SV op de Korrel - Bemmel90908687  353 
5Hoeven van, F.SV Driebergen - Driebergen93939496  376B.M
6Zessen van, H.SV het Trefpunt - Poortugaal91889088  357B.M

 

 Luchtpistool Veteranen A Klasse

1Kooij, H.SV op de Korrel - Bemmel82898179  331 
2Willemsen, H.J.M.SV Wilhelmina, - Ruurlo85776969  300 
3Vromans, A.J.A.M.'t Zolderke77868177  321B.M

 

 Luchtpistool Dames H Klasse

1Fiddelers, M.St. Hubertus - Wychen87868383  339B.M

 

 Luchtpistool Junioren A Dames

1Klein Poelhuis, SSV Wilhelmina, - Ruurlo81787479  312 

 

 Luchtpistool Junioren A Heren

1Linders, B.SV Enschede & Lonneker939084888592532 

 

SV Strijdlust - Huissen